Avantistays San Roman, Para Disfrutar Como Un Sevillano Mas
( ex. Avanti San Roman, Para Disfrutar Como Un Sevillano Mas )
Sevilla
Gallerij tonen
Overzicht
Overzicht
Galerij
Locatie
Kamers
Voorzieningen
Veelgestelde vragen
Voer uw datums in
Check beschikbaarheid
Voer uw datums in
Check beschikbaarheid
9.3 Schitterend
103 beoordelingen
Avantistays San Roman, Para Disfrutar Como Un Sevillano Mas
46 Calle Sol 2ª Planta B, Sevilla, Spanje
Kaart weergeven
Gelegen op wandelafstand van 17 minuten van de Kathedraal van Sevilla, heeft 1-slaapkamer Avantistays San Roman, Para Disfrutar Como Un Sevillano Mas appartement een eenvoudige toegang tot Santa Justa treinstation dat binnen minder dan 1 km verderop ligt. Het maximale aantal gasten van het appartement van 60 m² is 4.
Het 1-badkamer appartement is gesitueerd in de Isolotto - Legnaia wijk van de stad, op een paar stappen verwijderd van het Paleis van Las Dueñas. Avantistays San Roman, Para Disfrutar Como Un Sevillano Mas appartement ligt op afstand van 2 km tot de Torre Sevilla in Sevilla. De Basilica de Jesús del Gran Poder ligt ook op 14 minuten lopen.
Om uw comfort te garanderen is er een apart toilet en een douche in het centraal gelegen appartement in Sevilla. Verder kunt u genieten van een haardroger en handdoeken in de badkamer.
Avantistays San Roman, Para Disfrutar Como Un Sevillano Mas appartementen bieden voorzieningen voor het zelf koken, zoals een complete keuken, en een eetgedeelte voor het gemak van de gasten. De dichtstbijzijnde bushalte bij deze centraal gelegen accommodatie is Maria Auxiliadora, het is op 250 meter ervandaan.
+ Meer- Minder
Hoofdvoorzieningen
Gratis Wi-Fi
24-uurs zorg
Snelle in/uitcheckservice
Roken
Kindvriendelijk
Airconditioning
Geen dieren toegestaan
+ Meer
Galerij
Kaart
Toeristische attracties in
Sevilla
Bezienswaardigheden
Alfons XIII van Spanje - 1,5 km
Isla Magica - 1,7 km
Plaza de Toros de la Real - 1,5 km
El Palenque - 2 km
Park Maria Luisa - 2,2 km
Plaza de España Sevilla - 2 km
Wijk Triana - 2,1 km
Olympisch Stadion - 3 km
La casa Pilatos - 600 m
Luchthavens
Luchthaven Sevilla-San Pablo - 10 km
Treinstations
Santa Justa Station - 1 km
Kamers en beschikbaarheid
Even wachten, we zijn beschikbare kamers voor u aan het controleren.
Faciliteiten
Algemeen
Roken is toegestaan in speciaal aangewezen plekken.
Waar vinden we dit centraal gelegen Avantistays San Roman, Para Disfrutar Como Un Sevillano Mas appartement?
Dit centraal gelegen Avantistays San Roman, Para Disfrutar Como Un Sevillano Mas appartement bevindt zichde Isolotto - Legnaia wijk van Sevilla, op loopafstand van 15 minuten van Giralda.
❓
Welke beroemde bezienswaardigheden liggen er in de buurt van Avantistays San Roman, Para Disfrutar Como Un Sevillano Mas appartement?
Naast Giralda, dat op 1 km van Avantistays San Roman, Para Disfrutar Como Un Sevillano Mas appartement ligt, zijn er nog andere bezienswaardigheden, zoals de Mercado Lonja del Barranco (1,1 km) en het Figón del Cabildo (1,2 km), die stuk voor stuk worden aanbevolen door bezoekers.
❓
Wat is de prijs van een overnachting in dit centraal gelegen Avantistays San Roman, Para Disfrutar Como Un Sevillano Mas appartement?
De prijs voor een overnachting in dit centraal gelegen Avantistays San Roman, Para Disfrutar Como Un Sevillano Mas appartement begint bij €271.
❓
Heeft dit centraal gelegen Avantistays San Roman, Para Disfrutar Como Un Sevillano Mas appartement WiFi?
In dit centraal gelegen Avantistays San Roman, Para Disfrutar Como Un Sevillano Mas appartement is draadloos internet beschikbaar in openbare gebieden.
❓
Heeft Avantistays San Roman, Para Disfrutar Como Un Sevillano Mas appartement keukenvoorzieningen?
Ja, Avantistays San Roman, Para Disfrutar Como Un Sevillano Mas appartement is uitgerust met een complete keuken en is voorzien van een koelkast, een oven en keukengerei.
❓
Welke diensten heeft het appartement?
Het appartement biedt een scala aan diensten, waaronder 24-uurs receptie.
❓
Welke badkamervoorzieningen vinden we in dit centraal gelegen Avantistays San Roman, Para Disfrutar Como Un Sevillano Mas appartement?
Dit centraal gelegen Avantistays San Roman, Para Disfrutar Como Un Sevillano Mas appartement heeft een badkamer compleet met een haardroger en badlakens.